NSHM Zawody 18.02.2018

NSHM w Dęblinie zaprasza klubowiczów PKMBP do uczestnictwa w zawodach “Zimowy Strzelec”, które odbędą się 18 lutego (niedziela) na dęblińskiej strzelnicy.

Osoby chętne do pomocy jako prowadzący strzelanie proszeni są o zgłoszenie się do organizatora.

Kalendarz zawodów NSHM na rok 2018

Zawody w Wąwolnicy 11.02.2018

W dniu 11 lutego WSS Sten zorganizował zawody strzeleckie upamiętniające 77 rocznicę zrzutu do okupowanej Polski cichociemnego mjr Stanisława Krzymowskiego ps. Kostka, który jest partonem klubu z Wąwolnicy. Konkurencją był Kcz – Karabinek centralnego zapłonu.

Z radością informujemy, że zawody te wygrał nasz kolega klubowy Sebastian Szymański – serdecznie gratulujemy zwycięzcy.

Wyniki zawodów z okazji rocznicy zrzutu do okupowanej Polski Naszego Patrona cichociemnego mjr Stanisława Krzymowskiego

Spotkania klubowe – “Cykliczne Czwartki”

Zapraszamy serdecznie wszystkich Klubowiczów do wspólnych spotkań w naszym Klubie. Spotkania będą odbywać się cykliczne w pierwszy i trzeci czwartek każdego miesiąca. Spotkania o luźnym charakterze i tematyce strzelecko/kolekcjonerskiej. Zapraszamy do  wspólnych spotkań, dyskusji. Jak zawsze mile widziani Klubowicze, którzy zaprezentują nam swoje nowe nabytki broni.
Spotkania ruszają od lutego.

Najbliższy termin spotkania: 1.02.2018 roku, godzina 19.00 – 21.30
kolejny termin to: 15.02.2018 roku.

ZAPRASZAMY!

Sekcja strzelecka – od marca strzelania 3x w miesiącu

W tym roku, w połowie marca wznawiamy wspólne strzelania. Sekcji Strzelecka będzie miała okazje do wspólnych spotkań i treningów 3x w miesiącu na trzech rożnych obiektach. Mam nadzieję że częstsze spotkania  na strzelnicy wpłyną korzystnie na większa integracja Członków naszego Klubu i wymianę  doświadczeń. Harmonogram roczny strzelań zostanie podany w osobnym poście na początku marca.
Dodatkowo w dziale o nas uruchomiliśmy dział: “KALENDARZ KLUBOWY” w którym na bieżąco będziemy nanosić daty spotkań, strzelań, organizowanych imprez czy wyjazdów.
W miarę możliwości proszę o zgłaszanie się chętnych osób posiadających uprawnienia prowadzącego strzelanie celem pomocy przy organizacji klubowych strzelań.

Strzelania klubowe

Informujemy, że obecnie osobami odpowiedzialnymi za organizację strzelań klubowych sa:

Hubert Stefanyszyn

Radosław Bratoszewski

Nowa strzelnica

Zarząd stowarzyszenia informuje, że prowadzone są rozmowy mające na celu pozyskanie dla klubowiczów nowej strzelnicy.

Szczegóły podamy wkrótce.

Klubowa liga strzelecka

Już na początku kwietnia 2018 roku startuje Klubowa Liga Strzelecka (kbz100, kcz100, pcz25, pbz25, rzutki), która będzie rozgrywana raz w miesiącu podczas wskazanych strzelań klubowych. Punkty będą sumowane przez ustalony sezon, a zwyciężca otrzyma nagrodę ufundowaną przez Zarząd Stowarzyszenia.
Punktacja będzie dostępna w Strefie klubowicza.